BİZ NE YAZDIYSAK DOĞRU ÇIKTI SAYIN BAŞKAN!

BİZ NE YAZDIYSAK DOĞRU ÇIKTI SAYIN BAŞKAN!

Samsun merkezli yayın yapan bir televizyon programında yaptığımız haberlerle ilgili açıklamalar yapan AKP Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e cevap hakkımızı kullanıyoruz.Seçim 2019 adlı bir televizyon programında yayın kuruluşumuzu hedef göstererek adaletsizlikle suçlayan AKP’li Başkan Zihni Şahin, biz haberimizin sonuna kadar arkasındayız. Bizde belgeler var. Sayın Başkan, ‘Bir triyon TL reklam giderimiz oldu’ diyorsunuz. Biz daha detaylı bilgi ve belgelere de sahibiz.

BİZİM MESLEKTAŞLARIMIZI AÇIK ETMEK GİBİ DERDİMİZ DE YOK! SADECE ADALETLİ OLUN

Hiçbir yayın kuruluşunu, meslektaşlarımızı açık etmek gibi bir amacımız yok. Sadece adaletli olun. Herkese personel gücü, ekipmanı, yatırımına göre destek verin. Bir işi yaparken de tasarrufu göz önüne alarak hem ekonomiyi, hem de geçim sıkıntısı ile boğuşan halkı gözünüzün önüne getirin. Reklamınızı milletin gözüne sokarak yapmayın.

BELGELERLE KONUŞUN

Evet. 4 ayda 6 trilyonluk reklam harcamanız oldu. Bizde belgeler mevcut. Siz de belgelerle konuşun. Bu tüm reklam harcamalarının içerisinde Bafra kökenli bir reklam firmasının baskı işleri, sosyal medyada yaptığınız harcamalar, anket çalışmaları, gazete, internet haber siteleri ve televizyonları ile anlaşmalar çerçevesinde yapılan harcamalarla birlikte en önemli harcama kaleminizi oluşturan şehrin her yerine ve tüm ilçelerine adım başı yaptırdığınız tabela masraflarından oluşmakta.

SİZ AÇIKLAYIN, BEKLİYORUZ!

Yan yana, alt alta, üst üste getirin. Toplayın. 4 ayda 6 trilyon yapar. Biz sizin 4 aylık reklam harcamanızı okuyucularımızla paylaştık. Geri kalan ayları hesaba katmadık. Siz açıklayın belgelerle. Bilmediğiniz, kontrol edemediğimiz konular olabilir. Çağırın ekibinizi. Toplayın ve tüm reklam harcama gider belgelerini isteyin. Açıklayın. Açıklamazsanız müfterisiniz. Biz bu konunun takipçisiyiz. Sesimiz kesilmedi. Sesimiz her zaman çıkacak. Basın hür ve özgürdür. Asla susturulamaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Size verseydi böle haber yapmazdınız belkide size vermediği için iftira atmak kolay bu adam adam gibi adam

  2. Samsunlu olmamam rağmen samsuna çok gelip giden birisi olarak diyorum gerçekten çok gereksiz reklam yaptı kendini yazık günah kime neyi tanıtmaya çalışıyorsun zihni adam ismini meşhur etmek için reklam şirketine dünyanın parasını verdi tabi ordan cebe cukka yaptı ki seçimlerde o parayı kullana sonra der ki ben yemedim belediyeden geldi belediyeye gitti tabi bunu iç sesi olarak söyler yazık valla adam gibi dürüst insanlar az koltuğa gelen çalıyor zaten koltuğa dürüst adamı getirmezler fırıldak olanlar öyle yerlere gelir

  3. Fakir fukaranın hakkını yiyene haram zıkkım olsun. Haksız yere peşkeş çeken vatan yayınıdır. Topraktan hortlayacaklar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları