Telefon borcunu ödeyemediler

Telefon borcunu ödeyemediler

Borç batağında yüzen AKP’li Büyükşehir Belediyesi’nin telefonlarının borcundan dolayı kapandığı öğrenildi.

Ekonomik sorunlarla boğuşan Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin borcundan dolayı bazı telefon hatlarının kapatıldığı bilgisine ulaşıldı.

10 HAT BORCUNDAN DOLAYI KAPANDI

Daha önce, Türk Telekom Kurumu’ndan 10’lu telefon paketi alan Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin özel santral olarak bilinen PBX (Private Branch Exchange) içerisinde birbirine özel hatlarla bağlantılı bu hatların kullanım bedelini ödeyemediği ortaya çıktı. Samsun Türk Telekom Kurumu tarafından Büyükşehir Belediyesi’ne çekilen ihtarlara rağmen geciken faturanın ödemesi yapılamayınca hatlar kapatıldı.

BORÇ ÖDENDİ, HATLAR AÇILDI

Hatların kapatılmasının ardından zorluk çeken Büyükşehir Belediyesi ilgili birimlerince borcundan dolayı kapatılan hatların faturası ödendikten sonra telefonların yeniden hizmete açıldığı kaydedildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Belediyeler yaptığı yatırımlarla yaptığı işlerle reklamını yapar bakıyorum bügün bütün bilbordlarda Duvarlarda evlerin cephelerinde kocaman reklamlar kimin reklamı belediye başkanlarının boy boy resimleri bu resimler bir yerlerde yapılıyor bunların malzeme parası var eğer belediyelerin iş atelyekerinde yapılıyorsa işçi giderleri var yazıktır günahtır bu kadar para harcamaya hangi belediye hangi partiden olursa olsun bu giderleri Başkan kendi çebinden yapıyorsa hiç bir lafım yok ama halktan topladığı paralarla yapıyorsa yazık bu paralar hakkın yararına belediyenin masraflarında kullanılsın.Belediyenin borçundan dolayı telefonları kesilmiş yazık değilmi neden belediye hakkında böyle haberler yapılsın bu kadar reklama para harçanaçağına telefon paralarını ödesinler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları