Şahin’in 4 ayda 6 trilyonluk reklam israfı mercek altında

Şahin’in 4 ayda 6 trilyonluk reklam israfı mercek altında

Samsun’da emanetçi başkan olarak görevlendirilen AKP’nin mevcut Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in iddia edilen 4 ayda 6 trilyonluk reklam ve tanıtım harcamaları mercek altına alındı. 

SAMSUNLULAR RAHATSIZ

Vekaleten geldiği görev süresi içerisinde Bafralı bir reklam şirketi ile anlaşarak şehrin en işlek caddelerinden en ücra noktalarına yüksek bedellerle gigabord, megabord ve çeşitli tabelalar astırması Samsunluları rahatsız etmiş ve ayyuka çıkmıştı. 

AKP GENEL MERKEZİ VE KÜLLİYE ULAŞTI

Reklam tabelalarına trilyonluk harcamalarının yanısıra anket çalışmaları, bazı basın yayın kuruluşlarına, yerel gazete, internet sitesi ve dergilere, fahiş fiyatlarla harcama belge ve faturalarının sureti AKP Genel Merkezi’ne ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne kadar ulaştı. 

4 AYDA 6 MİLYON TL İDDİASI !

AKP Genel Merkezi’nden edindiğimiz kaynaklara ve iddia edilen rakamlara göre, son 4 ayda 6 trilyona yakın reklam ve tanıtım harcamaları yapıldığı ifade ediliyor. 
Haber merkezimize ulaştırılan bazı fatura suretleriyle ilerleyen günlerde yeni ulaştırılacak bilgi ve belgeler zamanı geldiğinde tüm okuyucularımızla paylaşılacaktır.

120 metrelik dev gigaborda israf tepkisi haberi için tıkla


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları