Şahin gibi kendi reklamımı yapmayacağım

Şahin gibi kendi reklamımı yapmayacağım

Sansasyon oluşturan açıklamalarıyla gündemden düşmeyen AKP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in adaylığının partisi tarafından geri çekileceği konuşulurken çarpıcı açıklamalarıyla da eleştiri oklarının hedefi haline geliyor.

DEMİR NE DEMEK İSTİYOR ?

Sakin tavrı ile bilinen eski kurt siyasetçi, bir dönem bakanlık yapmış olan Mustafa Demir’in, göreve geldiğimde, ‘yolsuzluk yaptırmayacağım, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yedirmeyeceğim, 30 yılda yapılamayan işler 5 yılda bitecek, hiçbir yerde fotoğrafları mı göremeyeceksiniz, her yerde Büyükşehir Belediyesi olacak’ açıklamaları kendi seçmeninin ve halkın kafasını karıştırdı.

BU SÖZLER ŞAHİN’E!

Ne demek istediği, açıklamalarıyla nereye varmak istediği bilinen Mustafa Demir’in Samsun’da 19 yıldır Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış olan Yusuf Ziya Yılmaz ile hamleleriyle kendisini yıprattığını bildiği mevcut Başkan Zihni Şahin’den hırs almaya çalışıyor. Mevcut başkan Zihni Şahin’in adaylığı partisince açıklanmayınca hem taraftar gurupları, hem de sosyal medya aracılığı ile AKP’den yerel seçimler için aday gösterilen Mustafa Demir’i yıpratmıştı. Demir’in adaylığını içine sindiremeyen Şahin’e, önceki gün Bafra’dan yanıt verdi. 30 yıldır Bafra’da hizmet yapılamadığını, şehrin hiçbir yerinde kendi fotoğrafının olmayıp belediye isminin ve logosunun olacağını, reklama harcanan paralarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğunu ve yolsuzluk yaptırmayacağını söyleyen Mustafa Demir, bu sözlerle adeta mevcut başkan Zihni Şahin’i yerden yere vurdu.

Samsun siyasetinin karışık olduğu bu dönemde konuşulanlar, yapılan açıklamalar, perde arasında yazılıp sahneye konulan oyunlar, kara propagandalar, türlü çekişmeler gibi her türlü manevralar AKP Genel Merkezi tarafından raporlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları