Öne çıkan 3 YouTube kanalı

Öne çıkan 3 YouTube kanalı

Televizyonun varlığı yıllardır başlı başına tartışılan bir konu. Toplumları yönlendirmede önemli bir rol kaynağı olduğu biliniyor. İlerleme düşüncesinin zıttında hareket eden kanallar ve programlarla dolu içerikler artık bilinçli kişiler tarafından tercih edilmiyor. Dünya artık teknoloji sayesinde çok önemli adımlar attı. Uzakları yakına getiren ve özgürce içerik üretme olanağı tanıyan internet sayesinde her gün farklı ihtiyaçlara cevap veren platformlar açılıyor ve YouTube da kuşkusuz bu konuda en büyük öncü. Kimileri televizyon bağımlılığını sürdürürken kimileri de artık çağın en önemli adresi internette kendine uygun içerikler arıyor. İnsanların müzik videoları ve komik videolarla başlayan ilgisi artık daha uzun dakikalı programlara, ve içeriklere yer açtı. Kendi fenomenini doğuran kanallar artık daha cazip hale geldi. YouTube’da aslında bir kuyu ve içinde insanların televizyondan kaçmasına sebep olan isimler ve içerikler de var. Birçok ünlü isim kendini artık Youtube kanalları ile ifade ediyor. Baskılar ve sansürler sebebiyle işten çıkartılan gazeteciler, televizyoncular da artık düşüncelerini kendi belirledikleri yollarla, kendi kurdukları kanallarla ifade ediyorlar. Her tarzda içeriğin bulunabileceği sınırsız YouTube ağında gözden kaçırılmaması gereken kanalların bazıları derledik.

İlker Gümüşoluk

İlker Gümüşoluk adlı kanalın 50.870 abonesi var. Kendi adını kullandığı kanalında Gümüşoluk daha önce Apartman Sohbetleri’ adında bir program yayımlıyordu ve ünlü isimlerle söyleşiler gerçekleştiriyordu. Gümüşoluk artık kanalında günlük hayatla ilgili yaptığı tespitleri kurguluyarak çekiyor ve bu videoları yayımlıyor.

Vibio

Tanınmış isimlerin biyografilerini eğlenceli bir dille anlatan kanalın 681 bin abonesi mevcut. İlk videolarını Ekim 2016’da yayımlayan bu Youtube kanalı, son dönemde paylaşımlarıyla bir hayli dikkat çekiyor. Oldukça kaliteli bir içerikle ünlü insanların hayatlarını anlatan bu şahane oluşumun arkasında genç isimler var.

Santral Kumpanya

13.986 abonesi olan Santral Kumpanya farklı içerikleri toplayan bir kanal. Kanalın öne çıkan programı Mesut Süre ile İlişki Testi. Hafta içi her gün Virgin Radyo’da ‘Rabarba’ adlı programı ile dinleyicilerle buluşan Mesut Süre, İlişki Testi’nde çiftlere sorduğu sorularla izleyicilere 40 dakikalık eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Santral Kumpanya kanalında ayrıca kısa skeçler de yer alıyor.

Kaynak : http://www.birgun.net/haber-detay/one-cikan-3-youtube-kanali-227829.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları