İYİ Parti ile görüştüğünü yalanlamadı

İYİ Parti ile görüştüğünü yalanlamadı

AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kendisinin İYİ Parti ile yaptığı görüşmeleri yalanlamadı.

www.ortakadalet.com olarak okuyucularımıza duyurduğumuz haber üzerine, bir internet haber sitesinin yaptığı telefon görüşmesinde Zihni Şahin, tüm siyasi partilerle görüşme yaptığını doğruladı.
Hem gazete ve internet sitelerine, hem de kendi sosyal medya hesaplarında ısrarla ve sıklıkla vurguladığı ifadesinde “ Ben hiçbir hemşerimin siyasi görüşüne bakmadım. Tek derdim Samsun halkına hizmet etmektir” diyor. Bu açıklamalarıyla AKP ile pazarlık masasına oturarak özgül ağırlığını tartmak isteyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin partiler üstü bir kimlik algısına oynuyor.

NEDEN ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR ?

AKP’nin 31 Mart 2019 Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak ismi açıklanmayan mevcut Başkan Zihni Şahin, neden bu tür açıklamalar yapıyor, neden şehrin tüm ilçelerinde yeni gigabord ve megabordlar yaptırıyor, neden AKP’nin Büyükşehir Adayı Mustafa Demir’e ve partisine destek vermeyip adaymış gibi bağımsız çalışmalar yapıyor. ?

ŞAHİNE TEZAHÜRAT VE PLAKET, DEMİR’E ÇİRKİN SÖZLER

Samsunspor’un evinde Hacettepe ile oynadığı karşılamada Zihni Şahin’e tezahürat atılırken Mustafa Demir’e çirkin sözler söylendi. Birkaç gün önce Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden bu taraftar gurubundan Zihni Şahin neden plaket aldı ?

KAYNAK SAĞLAM, HABER DOĞRU VE GERÇEK

Biz haberimizin arkasındayız. Bizim amacımız doğru habercilik. Doğru bilgileri aktarmaktır. İYİ Parti Genel Merkezi’nde üst düzey parti yöneticileri ile görüştüğünü ispat edecek bilgi, kaynak ve fotoğraflarımız bulunmaktadır. AKP ile bağını kesmek istemeyen Zihni Şahin, Partisi ile pazarlıkla koltuğunu sağlamlaştırma umudumu sürdürürken yeni tekliflerle kendi gücünü tartıyor ve test ediyor.

AKP’DEN İSTEDİĞİNİ ALAMAZSA İYİ PARTİ ADAYLIĞI KESİN

İYİ Parti adaylığı çantada keklik olan Zihni Şahin AKP ile yollarını ayırdığında pazarlık masasından eli güçlü ve haklı olarak ayrılmak istiyor. Partisi’nin adayı olmadığı halde adaymış gibi çalışan ve dev reklam mecralarında propaganda yapan Zihni Şahin, devam eden görüşmelerde AKP’den istediğini alamazsa“ Ben değil, siz beni istemediniz” diyerek parti yönetici ve organlarını suçlayarak İYİ Parti ile yoluna devam edecek.
Arkasında durduğumuz haberin ilerleyen günlerde netliğe kavuşarak gerçek ve doğruluğunu yine bizden öğreneceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Neden Zihni Şahin’e bu kadar önyargılısınız???
    Adam kısa süre içerisinde Samsun halkına kendisini sevdirdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları