Hayati Tekin, Necattin Demirtaş’a Cephe Aldı

Hayati Tekin, Necattin Demirtaş’a Cephe Aldı

CHP kökenli İYİ Parti Büyükşehir Adayı Hayati Tekin, Demirtaş’a cephe aldı. İlkadım İlçesi’nde seçim çalışmalarını yürüten ve beklediği ilgiyi bulamayan Millet İttifakı’nın adayı Necattin Demirtaş’ın son hamlesi kriz çıkardı. Parti yöneticilerinin de dahil olduğu olay Millet İttifakı’nın Büyükşehir adayı CHP kökenli Hayati Tekin’le Necattin Demirtaş’ı karşı karşıya getirdi.


31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kaldı. Millet İttffakında yaşanan kriz su yüzüne çıkmaya başladı. İddialara göre, Millet İttifakı’nın İlkadım adayı Necattin Demirtaş, seçim konuşmalarında, hitap ettiği seçmenin gönlünü alabilmek için Büyükşehir’de Erhan Usta’yı desteklediklerini söylediği öne sürüldü.

CHP’LİLER DEMİRTAŞ’I İÇİNE SİNDİREMEDİ

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı ziyaretinde beklemediği sözleri duyan Millet İttifakı’nın İYİ Parti’den İlkadım adayı Necattin Demirtaş’a CHP İlkadım İlçe Başkan Yardımcısı Eyüp Odabaş, “ Biz kimi koyarsak koyalım sanki CHP istinasız oy verecekmiş gibi bir algı yaratılıyor. Bu yanlış .” diye konuştu.

CHP İLÇE YÖNETİCİSİ; “ SON ANDA NEDEN MHP’DEN İYİ PARTİYE GEÇTİNİZ?”

Parti binasında CHP İlkadım Yöneticisinin “ Son zamana kadar MHP ile diyaloğunuz vardı. Son anda İYİ Partiye geçtiniz. Niye Necattin Demirtaş son ana kadar MHP’de kaldı. Niye zamanında geçmedi” sözleri Demirtaş’ta şok etkisi yaptı.


DEMİRTAŞ’A İHTAR! 

Demirtaş’ın bu açıklamaları Millet İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hayati Tekin’in kulağına kadar gitti. Demirtaş’a tepki gösterdiği öğrenilen Tekin’in, her iki partinin yöneticilerine de ‘Demirtaş’ın uyarılması’ talimatı verdiği bildirildi.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları