Atakum’da CHP ve İYİ Parti arasında derin çatlak

Atakum’da CHP ve İYİ Parti arasında derin çatlak

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde Millet İttifakının tarafları olan CHP ve İYİ Parti arasında yaşanan sancı Atakum’a sıçradı.

Zoraki birliktelikle yürüyen Millet İttifakındaki krizin tansiyonu İlkadım’dan sonra Atakum İlçesi’nde de yükseldi. 

İYİ PARTİNİN CHP’YE İHANETİ ORTAYA ÇIKTI

Millet İttifakının Samsun Büyükşehir Adayı Hayati Tekin’in yerine, Erhan Ustanın desteklenmesi İYİ Partili seçmenin CHP seçmenine olan kin ve öfkesini gün yüzüne çıkardı. İlkadım’da Necattin Demirtaş’ı Atakum’da Zihni Şahin’i, İlkadım ve Atakum ilçelerinde Büyükşehir Adayı olarak Hayati Tekin’in yerine Erhan Usta’yı gizli destekleme kararı alan İYİ Partililerin planı deşifre oldu.

TEKİN YERİNE ERHAN USTA

MHP’den ihraç edildikten sonra Bağımsız Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olan Erhan Usta’nın Samsun Cumhuriyet Meydanında Millet İttifakının İYİ Partili İlkadım Adayı Necattin Demirtaş’ı destekleyen bazı önemli isimlerin mitingde yerini aldığı görüldü.

İYİ PARTİ’NİN PLANI DEŞİFRE OLDU

Atakum’da Millet İttifakının CHP’li Adayı Cemil Deveci, seçim çalışmalarında İYİ Partililer tarafından yalnız bırakılıyor. Toplantı ve sokak gezilerinde seçim çalışmalarını CHP örgütünün desteği ile sürdüren Millet İttifakının CHP’li Adayı Cemil Deveci’ye destek vermeyen İYİ Parti’nin el altından AKP’nin adayı Zihni Şahin’e destek verdiği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları