AKP’Lİ BELEDİYE’NİN PARASI BİTTİ, CAMİ DURDU

AKP’Lİ BELEDİYE’NİN PARASI BİTTİ, CAMİ DURDU

AKP Canik Belediyesi’nin bitişiğinde bulunan cami inşaatına aylardan beri çivi çakılmıyor.
Yapımını Canik Belediyesi’nin üstlendiği inşaatın belediyenin parasızlık çekmesi nedeni ile durduğu iddia edilmekte.
Belediyenin bitişiğinde bulunan ve aynı konsepte yer alan Cami inşaatının durmuş olması Caniklileri adeta çileden çıkarmış durumda. Bir an önce Canik Belediyesi’nin Cami inşaatına hız vermesi istenilmekte.

BELEDİYENİN BÜTÇESİ BİTMİŞ
Canik Belediyesi’nden alacağı olan pek çok firmanın alacaklarını tahsil edemedikleri için icraya müracaat ettikleri, onlarca firmanın şu an Canik Belediyesi’nden alacaklı olduğu iddia edilmekte. Canik Belediyesi’nin bütçesinin neden bittiği, alacaklılara neden ödeme yapamadığı da merak konusu olmuş durumda.

REKLAMA, YAZARLARLARA PARA VAR CAMİYE YOK!
Canik Belediyesi’nin bitişiğindeki caminin kaba inşaatının bitmesine rağmen iç kısmına çivi dahi çakılamamış olması kamuoyunun tepkilerine neden olmakta. Kamuoyundan gelen en büyük tepkinin AKP’li Canik Belediyesi’nin yazarlara, konuşmacılara, reklam ve gazetelere para bulduğunu, cami inşaatına para bulunamamasına anlam verilemediği konuşuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Cami yı niye belediye yaparki cami cemaati verecek parasını yaptıracak.namaz kilarim hava sini atarken belediyeye mi soruyorlar. Tıpkı sahtekar Larin 10-15 kez hacca gitmesi gibi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları