8 Gün Önce Hakan Karaduman Görevden Alınacak Demiştik

8 Gün Önce Hakan Karaduman Görevden Alınacak Demiştik

Güçlü istihbarat kaynakları ile gerçek ve doğruları yazarak Hakan Karaduman’ın görevden alınacağını 8 gün önce www.ortakadalet.com’ da 25 Aralık 2018’de yazarak tüm okuyucularımıza duyurmuştuk. Kaynağımız bizi yanıltmadı ve haberin ne kadar gerçek olduğunu güçlü istihbarat kaynaklarından beslenen haber ağımızla rüştümüzü bir kez daha ispat ettik. 

GÖREVDEN ALINACAĞINI İLK BİZ YAZDIK

Hakan Karaduman’ın bazı tv kanallarında AKP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir için “millet konuşur, üç gün sonra unutur, oyunu yine de verir’ söylemi, tecrübesizliğini ortaya koyan milletle alay eden açıklamaları, teşkilatlar üzerinde kontrolsüz tavırları birkaç gün önce bir internet televizyonunda ittifak ruhuna aykırı söylemleri ile birlikte tüm hal ve davranışları görevden alınmasını hızlandırdı. Hem halk arasında, hem de Ankara’da da rahatsızlık oluşturan bu tavırları görevden alınmasına neden oldu. 

GÖREVDEN ALMALAR DEVAM EDECEK

Görevden alınmalar bununla kalmayarak genel merkez düzeyinde devam edecek. Samsun’a yeni bir görevlendirme yapılacak. Görevlendirme ise, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı olacak. 

İŞTE 8 GÜN ÖNCE GÖREVDEN ALINACAK DEDİĞİMİZ O HABER;

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Keşke Büyükşehir belediye başkan adayı mustafa demir ide adaylıktan alsalar. Hiç kimse istemiyor.

  2. Çok güzel ve geç kalmis bi karar layıkıyla işini yapmayan sadece kendini dusunenlerle olmaz bu is.ortalık fitne fesat kayarken daha da titiz olunmali

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları