120 metrelik dev gigaborda israf tepkisi

120 metrelik dev gigaborda israf tepkisi

AKP Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 120 metre uzunluğunda 4,5 metre yüksekliğinde 540 metrekarelik iki boyutlu dev bir gigabord astırıyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Makine ve İkmal Daire Başkanlığı Ekipleri tarafından Atatürk Bulvarı Liman Mahallesi İlkadım Atletim Stadı yanındaki belediyeye ait proje inşaat alanın bulvar cephesindeki duvar yüzüne astırdığı dev gigabord görenler tarafından hayretle izleniyor.

HEDEF 2023 SAMSUN

Belediye Başkanı Zihni Şahin’in isminin bulunduğu, “Hedef 2023, Samsun Hazır, Samsun İçin, Birlikte Başaracağız” sloganları yer aldığı dev gigabord Samsunluların dikkatini çekiyor.

HALKTAN İSRAF SÖYLENTİSİ

Samsun’un her köşesine türetilen yeni slogan ve kampanyalar ile eski başkan AKP Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın izlerini sildiği halk arasında çokça konuşulmuştu. Türkiye ekonomisin zor günler yaşadığı, dolar ve euro kur artışının önlem paketleri ile dizginlemeye çalışılmasının yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kamuda tasarruf amacıyla bakanlıklar başta olmak üzere belediyelere gereksiz harcamalardan, lüks ve israftan kaçının açıklamalarına karşın yapılan bu reklam harcamaları halkta israf söylentilerine neden oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Siz asıl usulsüz şekilde belediyede çalışan koruma yeğeni Turgay ve şoförü Recep i haber yapın . Adamlar Bafra belediyede sözleşmeli memur ve taşeron. Ama buyuksehirde çalışıyor. İki belediye de usulsüzlük yapıyor. Kanunda yeri yok böyle bir çalışma şeklinin . Zihni bey secimi garantileyemedigi için bafradan istifa ettirmeden yanında calistiriyo bafra belediye başkanı da buna göz yumuyor. Twitter da takip edin şu sayfayı göreceksiniz @usturacafer

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ücretsiz Wordpress Temaları